درباره ما

 آشنایی با من 

قبل از اینکه بخواید درباره ما بدونید بهتره از خودم شروع کنم، من ریحانه قاسمی هستم.
مدرک کارشناس ارشد نقاشی
و مهندسی علوم و صنایع غذایی از دانشگاه و کلی مدرک مختلف دیگه در زمینه هنر و تربیت مربی کودک از موسسات و مراکز آموزشی معتبر دارم…
مدیر دپارتمان تربیت مربی کودک و نوجوان دانشگاه علم و فرهنگ هستم و براتون بگم که دوازده ساله درزمینه های گوناگون هنری مثل نقاشی و آنالیز نقاشی “تجزیه وتحلیل” پرورش خلاقیت، کاردستی، اوریگامی، طرح درس نویسی و….. به کودک، نوجوان و بزرگسال تدریس می کنم.

داستان مدیریت من در دپارتمان تربیت مربی کودک و هنر ریحان🍃 از اونجایی شروع شد که دیدم خیلیا به کودک علاقه مند هستن و به عنوان مربی دارن کار میکنن اما یکم راهو اشتباه میرن یا اینکه درگیر تکنیک های کلیشه ای هستن.

اونموقع بود که با خودم فکر کردم ،چطور میشه از راه صحیح به بچه ها آموزش داد پس یه گروه از بهترین مدرس هارو تو دپارتمان جمع کردم تا براساس دانش روز دنیا و جدیدترین تکنیک ها وآسونترین راه های ممکن, مربی کودک تربیت کنیم،

وخلاصه از سال ۱۳۹۷ فعالیتمون به طور جدی شروع شد و تا حالا بالای ۲۰۰۰ نفر مربی تو رشته های کاربردی از ما مدرک قابل ترجمه گرفتن ،رزومه های خیلی‌هاشون رو تو قسمت مربیان آگاه میتونید ببینید دیگه بیشتر از این سرتونو درد نیارم.
از آشنایی با شما خوشوقتم وامیدوارم روزای خوبیو با هم تجربه کنیم.

دوستون دارم💜💛

 درباره ما 

میدونیم که شما هم دغدغه ی آموزش صحیح به کودکان رو دارید و برای همین هم از سایت ما دیدن می کنید ، خیلی خوش اومدید . می تونید با بازدید از قسمت های مختلف سایت ، دوره ها رو ببینید و ثبت نام خودتون رو انجام بدید .

راستی !

  • هم دوره ی حضوری داریم ، هم آنلاین و هم آفلاین.
  • مدرک قابل ترجمه و معتبر میدیم ؛ پس خیالتون راحت باشه .
  • اساتید شما رو راهنمایی می کنن که با گذروندن هر دوره کجاها می تونید مشغول به کار شید .
  • همه ی آموزش هامون بر اساس استاندارد های روز دنیاست .

خب ، حالا اگه می خواید ثبت نام کنید ، اطلاعات هر دوره رو با دقت ببینید و با آرامش رشته ی مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید .

می تونید برید سراغ راه های ارتباطی مون ؛ کادر اجرایی ما بعد از دریافت پیام ، پاسخگو هستند  یادمون باشه که …

هممون دوستدار کودکانیم و آموزش صحیح در رشد و شکوفایی استعداد های بچه های این مرز و بوم واقعا موثره. به امید روزی که هیچ کودکی از آموزش درست و اصولی محروم نباشه.